formy płatności

Płatności online - błyskawiczna płatność przez Internet (przelewy oraz karty kredytowe) za pośrednictwem serwisu przelewy24.pl. Forma ta jest najszybsza i najwygodniejsza – środki przelewane są w trybie on-line z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa. Serwis przelewy24.pl zapewnia bezpieczne transakcje przez Internet i jest zintegrowany z większością usług bankowości elektronicznej zapewnianych przez polskie banki. Platnosci24.pl obsługuje również płatności dokonywane przez karty kredytowe.

Płatność przelewem - po złożeniu zamówienia na Państwa adres email zostanie wysłane podsumowanie zamówienia wraz z numerem konta na które należy dokonać płatności. Przesyłka zostanie przesłana po potwierdzeniu zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty.

Tytuł przelewu: ZAMÓWIENIE nr (należy podać numer zamówienia)
BANK PEKAO 79 1240 5732 1111 0010 4719 3032
Bio-Eko ul. Słoneczna 12   26-500 Szydłowiec

Płatność za pobraniem - po złożeniu zamówienia na Państwa adres email zostanie wysłane podsumowanie zamówienia. Po jego potwierdzeniu przesyłka jest wysyłana. Płatność za zamówiony towar jest dokonywana bezpośrednio u kuriera przy odbiorze zamówionego towaru.

Wszystkie formy płatności gwarantują pełne bezpieczeństwo. W każdym przypadku można odebrać zamówione produkty osobiście w naszym magazynie

 


Producenci