Mydło Aleppo z olejem laurowym 4% - Najel 200g.

Cena: 16,90 zł

41NJ/6

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie

Krótkie podsumowanie

 

Hipoalergiczne mydło łagodzi podrażnienia, nawilża.

Polecane dla cery suchej, alergicznej, wrażliwej.

Oczekiwanie na dostawę

Najlepszej jakości i w okazyjnej cenie !! 

Mydło z Aleppo wyrabiane jest tylko z naturalnych składników: wody, sody, oliwy z oliwek oraz oleju laurowego. Nie zawiera tłuszczów zwierzęcych, sztucznych barwników i aromatów. Może być używane do prania, mycia ciała, twarzy a nawet włosów. Z emulsji, którą wytwarza można robić maseczkę albo stosować, jako piankę do golenia. Produkt wytwarzany jest do dzisiaj w tradycyjny, rzemieślniczy sposób. Leżakowane około 9 miesięcy mydło twardnieje i nabiera brunatnego koloru. Względne stężenie oleju laurowego (wawrzynowego) zawartego w mydle wynosi zazwyczaj od 4 % do 40 % i stanowi jego wyznacznik cenowy oraz leczniczy. Zatem im wyższa zawartość oleju laurowego w mydle - tym jego wyższa cena, a co za tym idzie, także bogactwo właściwości leczniczych.

 
 
 Wytwarzane na bazie oliwy z oliwek z dodatkiem 12% oleju laurowego mydło nie powoduje alergii, używane regularnie łagodzi wysuszenia skóry i pozostawia ją dobrze nawilżoną. Posiada właściwości antyseptyczne i łagodzące, jest hipoalergiczne. Nie jest perfumowane, bez konserwantów, barwników. Odżywia i regeneruje skórę.

Olej laurowy jest naturalnym antybiotykiem, jego wysoka zawartość zwiększa właściwości regeneracyjne mydła. Oliwa z oliwek nawilża, pielęgnuje i odżywia skórę.

Waga 200 g

 
 
 


brak
 

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Mydło Aleppo z olejem laurowym  4% - Najel 200g.

Mydło Aleppo z olejem laurowym 4% - Najel 200g.

 

Hipoalergiczne mydło łagodzi podrażnienia, nawilża.

Polecane dla cery suchej, alergicznej, wrażliwej.

Napisz swoją recenzję

6 Inne produkty w tej kategorii

 

Producenci